2016 Mezunlar Günü Coşkuyla Gerçekleştirildi

İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi 2016 yılı Geleneksel Mezunlar Günü 28 Mayıs 2016 Cumartesi günü Orman Fakültesi Bahçeköy Kampüsünde yapılmıştır. Emekli hocalarımız, mezun meslektaşlarımız, Fakülte akademisyenleri ve çalışanlarının katıldığı kutlama büyük bir coşku içinde geçmiştir. Kutlamada, Orman Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Yeşil, bölüm temsilcileri ve İstanbul Orman Bölge Müdürü Zekeriya Mere birer konuşma yapmışlardır.


Meslekte 50 yılını dolduran sayın meslektaşlarımıza Fakülte Dekanı Prof.Dr. Ahmet Yeşil birer plaket vermiştir. Plaket töreni sırasında kürsüye çıkan meslektaşlarımız ve hocalarımız ormancılıkla ilgili küçük anekdotlar ve hatıraları içeren kısa konuşmalar yapmışlardır. Ayrıca Fakültemiz Orman Endüstri Mühendisliği ve Peyzaj Mimarlığı Bölümleri ilk mezunlarına madalya verilmiştir.


Geleneksel Orman Fakültesi Mezunları gününde törenimize katılarak bizleri bu mutlu günde yalnız bırakmayan, tüm emekli hocalarımıza, eski mezunlarımıza, fakültemiz öğretim üyelerine, İstanbul Orman Bölge Müdürü Sayın Zekeriya Mere’ye, organizasyona katkı sunan MDF ve Yongalevha Sanayicileri Derneği, İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş., Habitat Peyzaj, Taş Dünyası, Portakal Ofis Mobilyaları, Nergis Peyzaj, Fuzul İnşaat, Urmia Landart, Yalova Garden'a ve ayrıca Mezunlar Günü’nün başarılı geçmesi için gerekli tüm gayreti ve özveriyi esirgemeyen akademik ve idari tüm çalışma ekibine en içten teşekkürlerimizi sunarız.


İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Dekanlığı.